Aktuální tisk - Trafika u WesternBaru

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Noviny
Blesk
Sport
Aha!
Právo
Lidové noviny
Hospodářské noviny
Mladá fronta Dnes
Regionální deník
Haló noviny
Časopisy
Výběr z tisku:

Přepadení! Na zastávce leží svázaný muž! Apríl...

Strážníkům Městské policie Krnov bylo 13. února oznámeno, že na zastávce na autobusovém nádraží leží na zemi svázaný muž, který tvrdí, že byl přepaden.

Krnov čeká perný rok s obchvatem

Budování obchvatu je největší dopravní investice v novodobé historii Krnova. Zatím tato stavba zasáhla jen do života obyvatel v okrajových částech města. Brzy ji ale pocítí většina Krnovanů.

Obyvatelé Rychlebských hor mají šanci na mobil i internet

Obyvatelé Travné, Zálesí a dalších odlehlých vesnic na Šumpersku a Jesenicku mají naději, že se dostanou k mobilnímu signálu a internetu. O nepokryté oblasti se zajímají politici, stát před několika dny vypsal na řešení problému dotace.

V sobotu padly teplotní rekordy, v Krnově bylo přes 16 stupňů

Teplotní rekordy pro 16. únor dnes padly na 25 stanicích, které měří alespoň 30 let. Nejtepleji bylo v Albrechticích na Karvinsku, kde naměřili 17 stupňů Celsia. V Krnově na Bruntálsku pak bylo 16,3 stupně. Řekl to Tomáš Mejstřík z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Taktika Lichtenštejnů: soudí se jen na Jesenicku

Ve státním znaku Lichtenštejnska je znak města Krnova i Opavského knížectví. Prožili jsme s Lichtenštejny kus společné historie, ale současné vztahy provází spor o majetek.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky